O Fredo širdyje rusena nedrąsi meilė klasės draugei Elsai. Tik dažnai  tuos jausmus bando nustelbti kiti rūpesčiai. Tad Fredas turės būti atkaklus, kad išsaugotų naujus jausmu. (Knyga „Meilės kontrolinis“)

„Tigro šuolis“ – tai dviejų išradingų ir visai mokykloje nepritampančių vaikų draugystės istorija, nuotykis bei tigro gelbėjimo operacija.

„Laivavedys Erlis“ – iš tų knygų, kurių grožį ir užburiantį pasakojimą sunku nusakyti keliais žodžiais. Tai ir nuotykių knyga, kurioje netrūksta komiškų pokalbių ir nutikimų, ir psichologinis kūrinys, kuriame paliečiamos svetimumo, netekties skausmo temos, ir svajingas pasakojimas, pilnas minčių,  kurias norisi užsirašyti ir įsiminti.

Tai tik dalis knygų, kurios laukia savo skaitytojų. Pasinerkite į nuotykius, kurie gali labai nustebinti.

Rožyno progimnazijos biblioteka sulaukė naujų knygų, kurios skirtos didesniems skaitytojams. Knygos puslapiai kvies pasinerti į vasaros nuotykius, susirasti naujų draugų, o gal ir meilę.

Smila, metams atvykusi mokytis į Sietlą, nesitikėjo, kad jos viešnagė prasidės nuo stovyklos prie vandenyno ir banglenčių, kuriomis čiuožti iki šiol neteko. Nesitikėjo ir to, kad nauji draugai bus tokie arogantiški, o vietiniai La Pušo indėnai visai nesidžiaugs baltaisiais atvykėliais. O labiausiai nesitikėjo, kad nauji jausmai ją užplūs smarkiau nei didžiausia Ramiojo vandenyno banga. (Knyga „Indigo vasara“)

Trylikamečio Tomeko gyvenimas apsiverčia, kai į krautuvėlę įeina pro šalį keliaujanti Hana. Mergaitė ieško stebuklingos upės, kuri pagydytų jos brangiausią turtą – gyvūnėlį. Tačiau kažkam ir ji tampa brangiausiu turtu. (Knyga „Upė, tekanti atgal“)