bibl1
bibl2
bibl3

Sveika, mokykla! Sveika, biblioteka!
Rožyno progimnazijos biblioteka-skaitykla per vasarą pasiilgo visų skaitytojų, todėl paruošė jums staigmeną.
Gerai žinome, kad po vasaros atostogų sunku kibti į mokslus. O kad jums būtų lengviau, parinkome jums – nuo mažiausio iki didžiausio – nuotaikingų istorijų, kuriuos nutinka mokykloje. Tad kviečiame susipažinti su pirmūnu Zuikiu Puikiu, su Adele aprašyti dienoraštyje įsimintinus dienos įvykius, o su raganaite Lile apversti mokyklą aukštyn kojomis. Niūrias mokyklos dienas praskaidrina puiki draugų kompanija, tad tikrai nebus nuobodu mokytis burti Hogvartso mokykloje su Hariu Poteriu arba tapti detektyvu ir leistis su draugais ieškoti dingusios biologijos mokytojos. Kartais mokykloje būna labai sunku, tad siūlome susipažinti su Elviu, Zuika Padūkėliu arba Bredliu, kuriems reikia laiko, kad atrastų savo kelią į mokyklą. O kartais į mokyklą einame su nekantrumu, nes joje mokosi simpatija.
Tad šie ir dar daug kitų nuotykių jūsų lauks bibliotekoje.
P. S. O kas dar ilgisi vasaros atostogų, galime pasiūlyti knygų, kuriose aprašyti vasaros nuotykiai.
Visų labai laukiame. IKI