Mūsų mokykla rinko labiausiai patikusį spektaklį, juo tapo „Trys muškietininkai“. Mokyt. Jovita ir Regina nugalėtojams įteikė saldų prizą, taip pat apdovanojome ir kitus du spektaklius.
Po spektaklių peržiūros linksmai nusiteikę mokiniai lankė miesto teatrus.
1a ir 1b klasės mokiniai Teatro dieną pradėjo prie J. Miltinio dramos teatro. Apžiūrėjo ir perskaitė afišas, nusifotografavo prie teatro pastato ir J. Miltinio skulptūros.
2a klasės mokiniai susipažino su teatrų rūšimis, aptarė teatrų paskirtį ir mandagų, kultūringą elgesį spektaklių metu.
2b klasės mokiniai aplankė J. Miltinį, nuvalė jam batus (iš pagarbos), apžygiavo visus Panevėžio teatrus, atidavė pagarbą ten dirbantiems żmonėms - nešantiems džiaugsmo šventę. Klasėje buvo pasveikinti visi teatro būrelio nariai ir visi mes - kaip teatro žiūrovai. Jei žemėje yra stebuklų tai jie vyksta teatre...
3a klasės mokiniai pakeliui į teatro festivalį „Drąsiau, drambly!“ nusifotografavo prie visų pamatytų teatro afišų. Jų tikrai nemažai! Kviečiame apsilankyti. Renginių tikrai daug, išsirinksite sau tinkamą.
3b klasė aplankė miesto teatrus, netgi nuvalė mūsų teatro legendai J. Miltiniui batus ir pasėdėjo ant kelių. Klasėje piešė matytiems spektakliams afišas.
4a ir 4b klasės mokiniai aplankė net 5 Panevėžio teatrus, grįžę į klases piešė afišas ir dalinosi įspūdžiais. Diena buvo tikrai nepakartojama!