kalbos
kalbos_8
kalbos_9

Europos kabų diena Rožyno progimnazijoje

Hello! Bonjour! Priviet! Ciao! Ola! Taip sveikinomės su 4-5 klasių mokiniais, nes rugsėjo 28 d. Rožyno progimnazijos aktų salėje vyko renginys „Skaitau-žinau-moku“, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Europos kalbų diena pradėta švęsti 2001 metais ir nuo to laiko švenčiama kasmet. Šios šventės idėja yra skatinti įvairaus amžiaus žmones mokytis užsienio kalbų, kurios gali atverti duris į pasaulį. Renginio metu dalyviai pristatė savo įdomiausią vasaros knygą, stengdamiesi apie ją kalbėti užsienio kalba. Tad turėjome galimybę gyvai išgirsti anglų, vokiečių, rusų ir net ispanų kalbų. Visi likome nustebinti, koks gali būti įvairus kalbų skambesys, kokį grožį atskleidžia kiekviena kalba. Tikriausiai ne vienas davė sau pažadą stropiau mokytis naujos kalbos, kad vėliau ir patys galėtų sklandžiai pasakoti apie juos supantį pasaulį.

Labai džiaugiamės visais dalyviais ir linkime jiems ryžto ir smalsumo, padėsiančių atverti naujus knygų ir kalbų tolius.