Pirma diena buvo skirta susipažinimui, mokyklų pristatymui, bendrų tikslų numatymui ir veiklų planavimui. Dalyvavome dailės terapijos užsiėmimuose, kuriuose spalvomis, įvairia piešimo technika išreiškėme savo jausmus, emocijas, savijautą, požiūrį į šalia esančius (mylimus ir atstumtuosius). Dalinomės linksmais ir skaudžiais asmeniniais išgyvenimais, pastebėjimais ir pristatėme vieni kitiems. Turėjome galimybę palyginti savo ir graikų mokinių piešinius. Pakerėjo darbų emocionalumas, išraiškingumas, taiklios minčių perteikimo detalės ir kūrybos galios.
Antrą dieną skyrėm šalies pažinimui. Aplankėme antrą pagal dydį Graikijos miestą Salonikai. Miestas pakerėjo bizantine kultūra, įspūdingomis bažnyčiomis, sužavėjo ramia uosto krantine, žmonių gausa skveruose, grafiti piešiniais ir miesto simboliu - Baltuoju bokštu, kuris kiekvieną vakarą dovanoja pačią gražiausią miesto panoramą iš aukštai.
Trečios dienos darbai skirti menui - dramai, vaidybai ir šokiui. Dramos ir šokio mokytojos mokė žaidimų, kurie išlaisvina žmonių mintis, gebėjimus tą patį išreikšti kitaip, savaip. Žaidimų gausa leido pasirinkti norimą variantą tikslo link. Vieni žaidimai linksmai perteikė žmogaus savijautą, socialinę padėtį, kiti – leido patiems įvardinti, kas linksma ir skaudu, kas drąsina ir kas žemina. Buvo smagi savęs pažinimo popietė. Veikla buvo skirta atpažinti ir įvardinti patyčias, ieškoti sprendimų prieš jas, mokytis drąsiai veikti ir sudrausminti kitus.
Ketvirtoji diena dovanojo išvyką į kalnuotąjį Pelioną, kuris pasižymi vaizdingais žygiais, istoriniais kaimais ir gražiais paplūdimiais. Pelionas yra laikomas vienu gražiausių Graikijos kalnu. Vaikščiojome akmenimis grįstomis gatvelėmis, gėrėjomės pasakiško grožio panoramomis, fotografavomės po senoviniais didingais plokštuminiais medžiais – platanmedžiais.
Penktą dieną dalinomės viešnagės įspūdžiais ir aptarėme numatytus darbus su mokiniais. Projekto partnerių susitikimas baigėsi. Pažymėjimus įteikė mokyklos direktorė ir miesto meras. Jautėmės nustebinti ir labai pagerbti dėmesiu. Kitas šalių susitikimas vyks kovo mėnesį Lietuvoje, mūsų mokykloje.
Tarptautiniai projektai įkvepia naujoms mintims, idėjoms, suteikia progą įgyti naujos patirties, susirasti bendraminčių ir drąsina aktyvinti mokinius naujiems geriems darbams.