Agne2Rožyno progimnazijos mokinių ir kompozitorės susitikimas įvyko dėka Lietuvos nacionalinio dramos teatro vykdomų įvairių edukacinių veiklų, kurios skirtos profesionalams ir jauniesiems kūrėjams, moksleiviams bei žiūrovams. Lietuvos nacionalinio dramos teatro edukacinės veiklos ieško visuomenės ir teatro ryšio, priimtinos kūrėjo ir žiūrovo dialogo formos, siekia ugdyti aktyvų ir atvirą, klausiantį bei ieškantį žiūrovą. Vaizdo pamoka integruota su karjeros, profesinių kompetencijų ugdymu. Tad Agnei Matulevičiūtei teko atsakyti į įvairius su kompozitoriaus profesija susijusius klausimus.
Susitikimo metu garso menininkė pasakojo apie asmeninę patirtį ir susidomėjimą muzika nuo pat šešerių metų. Londone ir Lietuvoje muzikos menus studijavusi kompozitorė atskleidė, kaip kuriama muzika filmams, spektakliams, kuo ypatingas ir įdomus darbas su menininkais, režisieriais. Agnė Matulevičiūtė papasakojo, kas užkoduota už angliškojo termino „Foley“ – kasdienių garso efektų, naudojamų filmuose, spektakliuose, reprodukcijos, pagerinančios garso kokybę. Mokiniams muzikė atskleidė, jog nėra lengva įsitvirtinti ir sulaukti pripažinimo menininkų pasaulyje, erdvėje, tačiau tikėjimas savimi ir tuo, ką darai, atveria visus kelius. Pamokos metu mokiniai ne tik sprendė Agnės Matulevičiūtės skirtas muzikines užduotis: garso menininkė aprodė asmeninę, kūrybai naudojamą aparatūrą ir visų ausis pamalonino muzikine improvizacija.