Konferencijos pradžioje visus pasveikino Beržų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Macė, dainavimo studija „Spalvinukai“ (mokyt. metodininkė Vaida Ūsienė) ir pasirodė Rožyno progimnazijos 8 kl. mokinės etno šokiu (mokyt. metodininkė Žaneta Malinauskienė). Konferenciją pradėjo UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro Rinkliavų administravimo ir Kontrolės padalinio vyr. vadybininkė Miglė Antanėlienė. Ji skaitė pranešimą ,,Atliekų kelionė“. Savo pranešimus pristatė Panevėžio gamtos mokyklos papildomo ugdymo pedagogė Rima Ivanauskienė - ,,Pažinkime ir stebėkime medžius“ ir neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė Valda Briedienė - ,,Teisingai rūšiuosi atliekas – saugosi save ir gamtą“. Konferencijos darbas vyko grupėse. 72 mokiniai, parengti 24 Panevėžio m. ir raj. mokytojų, pristatė 40 pranešimus. Mokiniai savo pranešimais gilinosi į sveikos mitybos, įvairių gyvybės formų egzistavimo ypatumus, globalinio atšilimo, gamtos saugojimo ir tausojimo problemas, demonstravo praktinius eksperimentus.
Konferencijos pabaigoje visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.
Organizatorės Beržų progimnazijos mokyt. metodininkė Vaida Ūsienė ir Rožyno progimnazijos mokyt. metodininkė Inga Čingienė.