Mokiniai dirbo grupėmis ir dalyvavo integruotose dalykų pamokose. Muzikos pamokoje (mokytoja Ž.Malinauskienė) svečiai kartu su progimanzijos mokiniais mokėsi šokti lietuvių liaudies ir modernius šokius, grojo įvairiais instrumentais. Dailės mokytojos V.Vaitkevičiūtės vadovaujami mokiniai parengė bendrą kūrybinį darbą tema „Vėliavų spalvos, simboliai, fragmentai“. Mokinių sukurtų darbų paroda papuošė Erasmus dienoms skirtą erdvę.
Svečiams buvo parengta įdomi ir turininga kultūrinė - pažintinė programa. Kartu aplankėme Kryžių kalną, Kauną, Vilnių ir Anykščius. Projekto dalyviai aplankė Vilniaus senamiestį, Operos ir Baleto teatre žiūrėjo W.A. Mocarto „Figaro vedybas“. Anykščiuose aplankė Šv. Mato bažnyčią, Anykščių šilelyje esantį Lajų taką, dalyvavo įvairiose edukacinėse programose: Arklio muziejuje kepė lietuvišką duoną, žaidė liaudiškus žaidimus ir skanavo tradicinių lietuviškų patiekalų. Kauno Raudondvario pilyje dalyvavo muilo gaminimo edukacinėje pamokoje. Aplankė Pažaislio vienuolyno kompleksą.
Savaitę užbaigė įsimintinas vakaras, kuriam buvo rengiamasi visą dieną. Mokiniai kūrė naujas ir dekoravo senas, jau naudotas, skrybėles, stengdamiesi panaudoti antrines žaliavas ir atskleisti keturių metų laikų grožį. Ilgai ir nuoširdžiai repetavę, vakaro metu vaikai pademonstravo savo kūrinius tėveliams, mokytojams ir vakaro svečiams. Kiekviena mokinių grupė ne tik pristatė originalius kūrinius, bet ir atskleidė, kokias medžiagas naudojo ir kodėl buvo toks jų pasirinkimas. Tai buvo puikus bendravimo ir bendradarbiavimo vakaras. Jo metu skambėjo lietuviu liaudies muzika ir dainos, šokamas graikų Sirtakis ir turkų liaudies šokiai.
Savaitė Panevėžio Rožyno progimnazijoje buvo šauni ir įsimintina.
Kitas Erasmus projekto partnerių susitikimas vyks kovo 30 - balandžio 4 dienomis Lenkijoje, Jankowice miestelyje.
Projekto koordinatorė mokytoja Virginija Deksnienė