erasmusSusitikimo metu koordinatoriai ne tik dirbo grupėse, bet ir bendravo su mokyklos mokytojais, mokiniais bei jų tėveliais, dalyvavo įvairiose veiklose. Viena jų – lesyklėlių gaminimas. Mokiniai kartu su tėvais ir mokytojais kūrė originalias lesyklėles, jų gamybai naudodami antrines žaliavas. Pagamintas lesyklėles tėvai kartu su projekto koordinatoriais nuvežė ir pakabino miesto sode. Tai puikus šeimų ir mokyklos bendradarbiavimo pavyzdys. Susitikimų metu mokytojai ir svečiai dalinosi gerąja patirtimi, aptarė iškilusias problemas, akcentavo, jog šiuolaikinis jaunas žmogus turi suprasti, kad be dalijimosi, pagarbos, be rūpesčio vienas kitu ir gamta, kuri mus supa, mes neišgyvensime.
Atsisveikinimo vakarą projekto koordinatoriai negailėjo padėkos žodžių Kouloura pradinės mokyklos bendruomenei už šiltą ir nuoširdų priėmimą.
Kitas projekto Erasmus+ KA229 partnerių susitikimas vyks gegužės 12-18 dienomis Briuselyje, Belgijoje.
Projekto koordinatorė mokytoja Virginija Deksnienė