skait01
skait06
skait07
Džiaugiamės naujais skaitytojais
Spalio 12, 15 dienomis Rožyno progimnazijos bibliotekoje-skaitykloje šurmuliavo pirmokų būrys. Mokinukai susirinko ne šiaip sau – jų pagalbos prireikė knygų saugotojai Knyginukei. Mat nutiko nelaimė – išbyrėjo Išminties knygos raidės. Kiekviena pirmokų klasė turėjo įveikti tris sunkius išbandymus: surasti savo vardo raidelę abėcėlėje ir sustoti pagal ją, sudėlioti žodį iš pasimetusių raidžių ir, galiausiai, pasigaminti knygos skirtuką. Įveikus visus šiuos išbandymus, knygų saugotoja Knyginukė įšventino narsiuosius pirmokus į Rožyno progimnazijos bibliotekos-skaityklos narius. Kiekvienas mokinukas iš Knyginukės gavo po Skaitytojo pažymėjimą, lipdukų knygelę (Skaitymo skatinimo programa) ir perskaitytų knygų pildymo lapelį. Taip pat knygų saugotoja įteikė po vėjo malūnėlį, kuris suteiktų lengvumo knygų skaitymo kelionėje.
Labai džiugu, kad po naujų skaitytojų krikštynų pirmokai noriai plūsta į biblioteką ir su džiaugsmu renkasi knygeles. Linkime Jums malonaus skaitymo ir iki pasimatymo bibliotekoje.